Yurtdışı Eğitimler
Amerikada Akademi
İngilterede Eğitim
Kanadada Eğitim
Maltada Egitim
İtalyada Egitim
Fransada Egitim
Hollandada Egitim
Almanyada Egitim
Avusturalyada Egitim
Uluslararasi Bakalorya
Avusturyada Egitim
Bulgaristanda Egitim
Belcikada Egitim
Cınde Egitim
Finlandiyada Egitim
İsvecte Egitim
İspanyada Egitim
Danimarkada Egitim
Yeni Zelendada Egitim
Norvecte Egitim
Macaristanda Egitim
Rusyada Egitim
Estonyada Egitim
Öğrenci Danışma Hattı
0041763960034
info@see-on.com

 

Maltada Yaz ve Dil Okulları


 Her yıl Dünyanın farklı ülkelerinden binlerce aile on sekiz yaş altı çocuklarını Malta’da yaz okulu programlarına göndermektedir. Ailelerin yaz okulu için Malta’yı tercih etmelerinin nedenleri arasında, Malta’da yaz okulu programlarının oldukça aktiviteli olması gösterilebilir. Sabahtan öğlene kadar sınıf ortamında İngilizce eğitimi alan öğrenciler, öğleden sonra aktivitelere katılır. Programlar yaş gruplarına göre ayrılır. Malta’daki yaz okullarında sekiz yaşından itibaren öğrenci alınmaktadır. Genellikle tercih edilen program süresi 2 – 4 arasındadır. Program ücretleri kaç hafta eğitim alındığına ve seçilen okula göre farklılık gösterir.

Öğrenciler, Malta dil okullarında Genel İngilizce eğitimi alabilirler. Malta’da Genel İngilizce programlarını üniversite öğrencileri, çalışanlar vb. çok farklı kesimlerden ve yaştan insanlar tercih etmektedir. Özellikle yaz döneminde Malta’da İngilizce eğitimi alan öğrenciler aynı zamanda güneşin ve denizin tadını çıkarabilir. Genel İngilizce programları haftada minimum on beş saat İngilizce eğitimini kapsamaktadır. Öğrenciler programa minimum iki hafta kayıt olabiir ve diledikleri kadar eğitim alabilirler. Ücretler seçilen okula ve kaç hafta eğitim alınacağına bağlı olarak değişir.

 


Malta’da Yoğun İngilizce programları, özellikle vakti az olup, yoğun İngilizce eğitimi almak isteyen yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Yoğun programlar genellikle haftada otuz saat eğitim şeklindedir. Programlar her Pazartesi başlar. Öğrenciler minimum 2 hafta maksimum bir akademik yıl Yoğun İngilizce programlarına kayıt olabilir. Program ücretleri kaç hafta eğitim alındığına ve hangi okulda eğitim alındığına bağlı olarak değişir. Yoğun İngilizce programlarının saatleri daha fazla olduğu için Genel İngilizce Programları’na göre biraz daha pahalıdır.
 
 

 

Malta’da uzun dönem paket programlarına kayıt olan öğrenciler, uygun ücretli eğitim ücretlerinden yararlanma şansı yakalar. Öğrenciler, uzun dönem paket programlar içerisinde hem Genel hem de Yoğun İngilizce programlarını seçebilirler. Akademik yıl Eylül ayında başlar ancak çoğunlukla Her Pazartesi eğitime başlama opsiyonunu okullar öğrencilerine sunar.

 


Web Tasarımı

Bilgi Formu / Info

Öğrenci Bilgi Formu

(PDF / Word)

Anmelden Formular

(PDF / Word)